Dvě vysoké výhry U11

V neděli kategorie u11 odehrála 4. Kolo Středomoravského přeboru v Hranicích.

V prvním utkání nás nejvíce trápila obrana, kluci se nechali lehce přehazovat, když soupeř vyhazoval pod naším košem.

V druhém poločase si na to kluci dali pozor a stávalo se to jen ojediněle. Proto první utkání vyhráváme 66:25.

Do druhého utkání jsme nastoupili velmi vlažně a mysleli jsme si, že se zápas vyhraje sám.  Kvůli tomu, jsme v prvních 5 minutách první čtvrtiny zaslouženě prohráli, druhá pětice kluků, už začala plnit pravidla, které máme nastavené a hra začala vypadat úplně jinak.

Bojovali jsme o každý míč, přihrávali si do rychlého protiútoku atd.

Kluci za víkend zaslouží pochvalu za to, že většinou už měli správné postavení  v obraně a vybíhali správně do útoku. Proto i druhé utkání vyhráváme výsledkem  65:15. A konečně jsme začali proměňovat většinu dvojtaktů!